Little Greene

Asterid - Lantern - 0291ASLANTE

€ 237 per rol | Levertijd 4 tot 10 werkdagen
Kleur- Lantern

Asterid behang van Little Greene. Het behang is een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding. Het ontwerp biedt een prachtig herhalend bloemenpatroon die uit de lucht lijken te vallen. Een bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar.

Holiday break - Let op! Sample bestellingen worden op 16 augustus verwerkt, vanaf dat moment gaat de levertijd in

Wil je een sample thuis ontvangen?

  • Selecteer de juiste kleur
  • Druk op 'Bestel een sample'
  • Jouw sample is in jouw sample winkelwagen (rechtsonderin)

Sample kosten retour bij bestellen!
(uitsluitend je eerste sample bestelling)
Levertijd samples: 5 tot 10 werkdagen, afhankelijk van de leverancier.

Lengte x breedte
3,25 meter x 52 cm

Patroon
325 cm

Behang drager (materiaal achterzijde behang)
Non Woven

Aanvullende informatie
Afneembaar

  Gratis verzending behang NL/BE
  Sample service
  Showroom
  Deskundig & persoonlijk advies

Dit product is geprijsd per rol. Bekijk de producten van Little Greene.

Behang calculator
Installatie offerte

behang

0291ASLANTE

Klantenservice Selected Wallpapers   Heb je vragen of advies nodig? Wij helpen je graag! Je kunt ons bereiken op +31(0)85 2222 080 (ma/vr 09:00 - 17:00) of stuur ons een mailtje.

Gratis verzending van behang | Nederland & België

Gratis samples | sample bedrag retour bij bestellen. *Uitsluitend op de eerste sample bestelling wordt een code verstrekt, maximaal één per klant te verzilveren.

Misschien vind je dit behang ook leuk